ÜNLÜLERİN TARZ GÜNLÜKLERİ

DUA LIPA

Ailesi ile bir seyahatten fotoğraf paylaşan Dua Lipa, oversized blazer ceketini Burberry atkısı, Cartier takıları ve Marc Jacobs x Magda Archer aksesuarları ile tamamladı.

OLIVIA PALERMO

“Kar günü, ikinci çekim,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Olivia Palermo, Caramila’dan leopar desenli bir palto ve Inuikii’den kar botları giydi.

WINNIE HARLOW

“Barbie girl” diyerek bir fotoğraf paylaşan Winnie Harlow, Christian Cowan’dan pembe bir elbise giydi.

EMILY RATAJKOWSKI

“Colombo soğuğu çok seviyor,” diyerek köpeği ile bir fotoğraf paylaşan Emily Ratajkowski, The North Face’ten puffer bir mont ve Reebok sneakerları giydi.

DEMI LOVATO

“Bugün ne yaptığımı varsayım edebiliyor musunuz?” diyerek bir fotoğraf paylaşan Demi Lovato, Balenciaga’dan logolu bir ekip giydi.

KYLIE JENNER

Turks & Caicos Adasından tatilini paylaşan Kylie Jenner, Aune Store’dan desenli bir elbise giydi.

BILLIE EILISH

“Bekleyin,” diyerek kırmızı bir gömlek ve yırtık jeanler ile bir fotoğraf paylaşan Billie Eilish, tarzını Dior sneakerları ile tamamladı.

VICTORIA BECKHAM

“Harper için dans dersi, benim için antrenman,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Victoria Beckham, Reebok ile iş birliğinden bir tarz tercih etti.

CHRISSY TEIGEN

Deriler içerisinde göz kamaştıran Chrissy Teigen, bize Matrix sinemasını anımsattı! LouLou Studio’dan deri bir ceket giyen Teigen, tarzını Gianvito Rossi çizmeleri, Saint Laurent çantası ve Bottega Veneta kemeri ile tamamladı.

CAMI MENDES

Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Cami Mendes, With Jéan’dan desenli bir küçük elbise giydi.

HAILEY BIEBER

“Bu kampanyanın kesimi olduğum için çok mutluyum!” diyerek Ivy Park x Adidas iş birliğinden bir fotoğraf paylaşan Hailey Bieber, markanın yeni yüzü oldu.

CHLOE GRACE MORETZ

Sanal basın günlerine katılan Chloe Grace Moretz, Louis Vuitton’un Resort 2021 koleksiyonundan bir tarz tercih etti.

ALESSANDRA AMBROSIO

“Haftaya hazırım,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Alessandra Ambrosio, Balmain elbisesini Gianvito Rossi ayakkabıları ile tamamladı.

YARA SHAHIDI

“Gün doğumu yürüyüşleri,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Yara Shahidi, Farm Rio’dan desenli bir mont, Aritzia’dan sarı bir bere ve Adidas eşofmanları tercih etti.

CYNTHIA ERIVO

“Hayat sanatı taklit eder. Sanat hayatı taklit eder,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Cynthia Erivo, Stella Jean’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan desenli bir tarz giydi.

OLIVIA CULPO

“Bu kaçamağım için parasailing yapmayı planlamamıştım lakin sanırım elbisemin farklı fikirleri var,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Olivia Culpo, Mattea’dan bir elbise giydi.

ELSA HOSK

“Kaliforniya güneşi karnımda,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, vintage çiçekli elbisesini Flipoa Hagg paltosu ve Chanel çantası ile tamamladı.

CHIARA FERRAGNI

“Ofisimiz ikinci meskenimiz olunca,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Amiri’den çizgili bir kazak ve Hermes’ten Kelly çantasını tercih etti.

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

“Cumartesi yürüyüşü,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Rosie Huntington-Whiteley, Bottega Veneta’dan bej bir palto, Venstore’dan kaşmir bir kazak, Anine Bing’den jean pantolon ve Hermes Kelly çantası tercih etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir