EMMA CORRIN VE HARRY STYLES YENİ BİR SİNEMA İÇİN BİR ORTAYA GELİYOR

Altın Küre ve SAG Mükafatları duyurusundan sonra ‘The Crown’ serisinde Prenses Diana’yı canlandıran Emma Corrin, Harry Styles ile yeni bir sinemada yer alacak. Deadline’ın haberine nazaran Corrin ve Styles, Bethan Roberts’ın birebir isimdeki romanından uyarlanan Amazon’un ‘My Policeman’ isimli yeni romantik dram sinemasında yer alacaklar.

Styles ile evvelden tanıştıklarını anlatan Emma Corrin, Kasım ayında Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programında “Styles bir kezinde köpeğime bakmıştı. Bu olayda en sevdiğim şey köpeğimin hiç bir fikri yoktu. Bir köpek için o yalnızca bir insan. Onun yaşadığı yerde yemeğe gidiyordum ve Spencer isimli köpeğime baktı. Lakin bunu bir daha yapmadı. Yemeğimin ortasında bana ‘Gaz çıkarmadan durmuyor. Bu olağan mi?’ diye bildiri atmıştı, sanırım bu yüzden bir daha yapmak istemedi,” diye Styles ile yaşadığı komik anıyı anlatmıştı.

Birinci olarak Eylül ayında ‘My Policeman’ sinemasında oynayacağını öğrendiğimiz Styles’ın karşısında kimin oynayacağını bilmiyorduk. Lakin Corrin’in sinemada yer alacağı kesin olarak doğrulanırsa, Styles, Corrin ve köpeği Spencer ile bir fotoğraf bekliyoruz!

90’lı yıllarda geçen ‘My Policeman,’ yaşlı Patrick’in Marion ve Tom’un konutuna gelişini mevzu alıyor. 40 yıl evvel yaşanan ‘sismik olayların’ keşfini tetikleyen bu beklenmedik konuk, değişik gelişmelere sebep oluyor. Styles ve Corrin’i Tom ve Marion olarak başrolde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir