APPLE MUSIC İLE KIŞ TİTREŞİMLERİ

Pop müziğin en değerli simgelerinden biri olan Tarkan, Apple Music’in özel kış listelerine katkıda bulunan isimler ortasındaki yerini alıyor. Tarkan’ın serin kış günlerini düşünerek tasarladığı romantik müziklerden oluşan renkli derleme, günün her saatinde keyfinizi yerine getirmek için yanınızda.

90’ların başından bu yana eşsiz yorumuyla hayranlarını büyülemeye devam eden pop yıldızı, özel seçkisiyle sizi selamlıyor. Müziklerin ruhları olduğuna inanan ve onların yalnızca aşikâr mevsimlerde değil her an dinlenebileceklerini düşünen Erener’in dinlemekten vazgeçemediği çalışmalar bu listede buluşuyor.

Türkçe pop’ta romantizmin alternatif yüzü Göksel, kışa özel listesiyle dinleyicilerinin içini ısıtmayı amaçlıyor. Soğuk havanın güneşi hissetmeye mahzur olmayacağını düşünerek listesini hazırlayan ozan müzikçi, kendi bestelerinden aşina olduğumuz titizliğini seçkisine de yansıtıyor. Türkçe pop sahnesinin en yaratıcı isimleri ortasında yer alan Göksel’in perspektifinden kışa bakmak için bu listeye kulak verin.

Puslu ve serin kış günlerine adım attığımız günlerde, aradığınız sıcak melodileri Cem Adrian sizler için seçiyor. Üstün vokal tekniğinin yanı sıra bestekar ve üretimci kimliğiyle de tanınan alternatif pop müzisyeni, radarından çıkmayan melodileri Apple Music dinleyicileriyle paylaşıyor. Bu özel derlemede Adrian’a ilham veren isimlerle karşılaşacaksınız. Pop’un samimi ve dokunaklı örnekleriyle dereceler yükselişe geçiyor.

Kış mevsiminin romantik atmosferine odaklanan pop yıldızı Buray’ın özel seçkisi burada. Gri bulutlar ve bembeyaz karların eşlik edeceği kış mevsimi boyunca sizi hiç yalnız bırakmayacak bu derleme, kalbinizi okşayacak dokunaklı müziklerden oluşuyor.

Kış boyunca içinizi ısıtacak ve günün her saati yanınızda olacak “Kışa özel Türkçe Melodiler”, ateşin karşısında size eşlik edecek müzikler bulabileceğiniz “Şömine Keyfi”, kış güneşini kucaklayacağınız yürüşlere eşlik edecek “Kış Yürüyüşleri”, meskendeki partileriniz için “Parti Başlıyor”, gücünüzü yükseltecek “Kış Boyunca Keyfiniz Yerinde”, spordan kopamayanlar için “Kış Sporları” ve daha fazlası Apple Music’te.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir